Location : Home > S > SCRH127-181
SCRH127-181
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH127-181 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH127-181 INDUCTOR SMD 180UH 1.30A 1KHZ 62565 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCRH127-181 INDUCTOR SMD 180UH 1.30A 1KHZ 57839 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCRH127-181 INDUCTOR SMD 180UH 1.30A 1KHZ 48130 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com