Location : Home > S > SCRH127-180
SCRH127-180
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH127-180 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH127-180 INDUCTOR SMD 18UH 3.90A 1KHZ 41555 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCRH127-180 INDUCTOR SMD 18UH 3.90A 1KHZ 56979 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCRH127-180 INDUCTOR SMD 18UH 3.90A 1KHZ 46410 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com