Location : Home > S > SCRH125-821
SCRH125-821
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH125-821 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH125-821 INDUCTOR SMD 820UH 0.43A 1KHZ 41505 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCRH125-821 INDUCTOR SMD 820UH 0.43A 1KHZ 56929 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com