Location : Home > S > SCRH125-471
SCRH125-471
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH125-471 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH125-471 INDUCTOR SMD 470UH 0.58A 1KHZ 42105 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCRH125-471 INDUCTOR SMD 470UH 0.58A 1KHZ 57529 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com