Location : Home > S > SCRH123-180
SCRH123-180
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH123-180 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH123-180 INDUCTOR SMD 18UH 3.80A 100KHZ 42245 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCRH123-180 INDUCTOR SMD 18UH 3.80A 100KHZ 57669 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com