Location : Home > S > SCRH105R-391
SCRH105R-391
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH105R-391 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH105R-391 INDUCTOR SMD 390UH 0.57A 100KHZ 62255 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCRH105R-391 INDUCTOR SMD 390UH 0.57A 100KHZ 57529 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com