Location : Home > S > SCRH105A-270
SCRH105A-270
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH105A-270 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH105A-270 INDUCTOR SMD 27UH 2.8A 100KHZ 31805 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCRH105A-270 INDUCTOR SMD 27UH 2.8A 100KHZ 57229 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCRH105A-270 INDUCTOR SMD 27UH 2.8A 100KHZ 46910 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com