Location : Home > S > SCRH105-471
SCRH105-471
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH105-471 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH105-471 INDUCTOR SMD 470UH 0.55A 100KHZ 31805 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCRH105-471 INDUCTOR SMD 470UH 0.55A 100KHZ 57229 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCRH105-471 INDUCTOR SMD 470UH 0.55A 100KHZ 46910 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com