Location : Home > S > SCRH105-330
SCRH105-330
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH105-330 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH105-330 INDUCTOR SMD 33UH 2.4A 100KHZ 57639 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCRH105-330 INDUCTOR SMD 33UH 2.4A 100KHZ 47730 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com