Location : Home > S > SCRH104R-220
SCRH104R-220
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH104R-220 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH104R-220 INDUCTOR SMD 22UH 2.90A 100KHZ 57299 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCRH104R-220 INDUCTOR SMD 22UH 2.90A 100KHZ 47050 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2N4918 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 40V 1A TO225AA