Location : Home > S > SCRH1035R-390
SCRH1035R-390
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH1035R-390 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH1035R-390 INDUCTOR SMD 39UH 1.60A 100KHZ 46390 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SCRH1035R-390 INDUCTOR SMD 39UH 1.60A 100KHZ 41545 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCRH1035R-390 INDUCTOR SMD 39UH 1.60A 100KHZ 56969 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
06450-M Fans, Thermal Management Fans - Finger Guards, Filters & Sleeves 120mm Sq Fan Filter/Screen Aluminum Washable in solvent or degreaser
06450-M 879654 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
06450-M IC 59860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
06450-M Qualtek 8000 16+ FAN FILTER/SCREEN 120MM EKT Electronics Co., Ltd
06450-M Qualtek 8000 16+ FAN FILTER/SCREEN 120MM Global Thunder Electronics Co.,Ltd