Location : Home > S > SCR125B-331
SCR125B-331
Share on FacebookShare on Facebook
SCR125B-331 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCR125B-331 INDUCTOR SMD 330UH 0.57A 1KHZ 57219 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCR125B-331 INDUCTOR SMD 330UH 0.57A 1KHZ 46890 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com