Location : Home > S > SCR125B-121
SCR125B-121
Share on FacebookShare on Facebook
SCR125B-121 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCR125B-121 INDUCTOR SMD 120UH 0.95A 1KHZ 57259 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCR125B-121 INDUCTOR SMD 120UH 0.95A 1KHZ 46970 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com