Location : Home > S > SCPS6430-047
SCPS6430-047
Share on FacebookShare on Facebook
SCPS6430-047 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCPS6430-047 INDUCTOR SMD 0.047UH 42A 1MHZ 32415 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCPS6430-047 INDUCTOR SMD 0.047UH 42A 1MHZ 57839 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com