Location : Home > S > SCPH73B-471
SCPH73B-471
Share on FacebookShare on Facebook
SCPH73B-471 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCPH73B-471 INDUCTOR SMD 470UH 0.20A 1KHZ 46590 Signal Transformer 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SCPH73B-471 INDUCTOR SMD 470UH 0.20A 1KHZ 41645 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCPH73B-471 INDUCTOR SMD 470UH 0.20A 1KHZ 12500 Signal Transformers 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
SCPH73B-471 INDUCTOR SMD 470UH 0.20A 1KHZ 57069 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com