Location : Home > S > SCPH73-221
SCPH73-221
Share on FacebookShare on Facebook
SCPH73-221 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCPH73-221 INDUCTOR SMD 220UH 0.30A 1KHZ 57859 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCPH73-221 INDUCTOR SMD 220UH 0.30A 1KHZ 48170 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com