Location : Home > S > SCMS5D12-R47
SCMS5D12-R47
Share on FacebookShare on Facebook
SCMS5D12-R47 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCMS5D12-R47 INDUCTOR 0.47UH 2.85A 30 SMD 47730 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
SCMS5D12-R47 INDUCTOR 0.47UH 2.85A 30 SMD 47730 Signal Transformer 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SCMS5D12-R47 INDUCTOR 0.47UH 2.85A 30 SMD 42215 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCMS5D12-R47 INDUCTOR SMD 0.47UH 3.40A 100KHZ 12000 Signal Transformers 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd