Location : Home > S > SCMD4D12C-4R7
SCMD4D12C-4R7
Share on FacebookShare on Facebook
SCMD4D12C-4R7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCMD4D12C-4R7 INDUCTOR SMD 4.7UH 1.37A 100KHZ 41785 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCMD4D12C-4R7 INDUCTOR SMD 4.7UH 1.37A 100KHZ 57209 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com