Location : Home > S > SCMD4D08-470
SCMD4D08-470
Share on FacebookShare on Facebook
SCMD4D08-470 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCMD4D08-470 INDUCTOR SMD 47UH 0.28A 100KHZ 41725 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCMD4D08-470 INDUCTOR SMD 47UH 0.28A 100KHZ 57149 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com