Location : Home > S > SCIHP1367-8R2M
SCIHP1367-8R2M
Share on FacebookShare on Facebook
SCIHP1367-8R2M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCIHP1367-8R2M INDUCTOR SMD 8.20UH 16.0A 200KHZ 57879 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCIHP1367-8R2M INDUCTOR SMD 8.20UH 16.0A 200KHZ 62605 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited