Location : Home > S > SCIHP1367-4R7M
SCIHP1367-4R7M
Share on FacebookShare on Facebook
SCIHP1367-4R7M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCIHP1367-4R7M INDUCTOR SMD 4.70UH 25A 200KHZ 57579 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCIHP1367-4R7M INDUCTOR SMD 4.70UH 25A 200KHZ 62305 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited