Location : Home > S > SCIHP1350-4R7M
SCIHP1350-4R7M
Share on FacebookShare on Facebook
SCIHP1350-4R7M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCIHP1350-4R7M INDUCTOR SMD 4.70UH 21A 200KHZ 57359 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCIHP1350-4R7M INDUCTOR SMD 4.70UH 21A 200KHZ 47170 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com