Location : Home > S > SCIHP1040-5R6M
SCIHP1040-5R6M
Share on FacebookShare on Facebook
SCIHP1040-5R6M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCIHP1040-5R6M INDUCTOR SMD 5.60UH 12A 200KHZ 32025 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCIHP1040-5R6M INDUCTOR SMD 5.60UH 12A 200KHZ 57449 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com