Location : Home > S > SCIHP1040-3R3M
SCIHP1040-3R3M
Share on FacebookShare on Facebook
SCIHP1040-3R3M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCIHP1040-3R3M INDUCTOR SMD 3.30UH 16A 200KHZ 32225 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCIHP1040-3R3M INDUCTOR SMD 3.30UH 16A 200KHZ 57649 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com