Location : Home > S > SCH4312-2R2
SCH4312-2R2
Share on FacebookShare on Facebook
SCH4312-2R2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCH4312-2R2 INDUCTOR SMD 2.2UH 1.3A 100KHZ 42395 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCH4312-2R2 INDUCTOR SMD 2.2UH 1.3A 100KHZ 57819 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCH4312-2R2 INDUCTOR SMD 2.2UH 1.3A 100KHZ 48090 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com