Location : Home > S > SCEP147L-3R1
SCEP147L-3R1
Share on FacebookShare on Facebook
SCEP147L-3R1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCEP147L-3R1 INDUCTOR SMD 3.10UH 16.0A 100KHZ 62465 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCEP147L-3R1 INDUCTOR SMD 3.10UH 16.0A 100KHZ 57739 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCEP147L-3R1 INDUCTOR SMD 3.10UH 16.0A 100KHZ 47930 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com