Location : Home > S > SCEP147H-R30
SCEP147H-R30
Share on FacebookShare on Facebook
SCEP147H-R30 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCEP147H-R30 INDUCTOR SMD 0.30UH 70.0A 100KHZ 62185 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCEP147H-R30 INDUCTOR SMD 0.30UH 70.0A 100KHZ 57459 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com