Location : Home > S > SCEP134S-R40
SCEP134S-R40
Share on FacebookShare on Facebook
SCEP134S-R40 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCEP134S-R40 INDUCTOR SMD 0.40UH 32.0A 100KHZ 57429 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCEP134S-R40 INDUCTOR SMD 0.40UH 32.0A 100KHZ 62155 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited