Location : Home > S > SCEP134H-1R2
SCEP134H-1R2
Share on FacebookShare on Facebook
SCEP134H-1R2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCEP134H-1R2 INDUCTOR SMD 1.20UH 21.0A 100KHZ 20000 Signal Transformers 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
SCEP134H-1R2 INDUCTOR SMD 1.20UH 21.0A 100KHZ 46950 Signal Transformer NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SCEP134H-1R2 INDUCTOR SMD 1.20UH 21.0A 100KHZ 61975 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCEP134H-1R2 INDUCTOR SMD 1.20UH 21.0A 100KHZ 57249 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com