Location : Home > S > SCEP125H-2R8
SCEP125H-2R8
Share on FacebookShare on Facebook
SCEP125H-2R8 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCEP125H-2R8 INDUCTOR SMD 2.80UH 12.3A 100KHZ 56959 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCEP125H-2R8 INDUCTOR SMD 2.80UH 12.3A 100KHZ 46370 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SCEP125H-2R8 INDUCTOR SMD 2.80UH 12.3A 100KHZ 61685 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited