Location : Home > S > SCEP105S-R80
SCEP105S-R80
Share on FacebookShare on Facebook
SCEP105S-R80 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCEP105S-R80 INDUCTOR SMD 0.80UH 20.8A 100KHZ 57799 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCEP105S-R80 INDUCTOR SMD 0.80UH 20.8A 100KHZ 48050 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com