Location : Home > S > SCEP105L-2R2
SCEP105L-2R2
Share on FacebookShare on Facebook
SCEP105L-2R2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCEP105L-2R2 INDUCTOR SMD 2.20UH 9.60A 100KHZ 57079 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCEP105L-2R2 INDUCTOR SMD 2.20UH 9.60A 100KHZ 46610 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com