Location : Home > S > SCEP104L-1R4
SCEP104L-1R4
Share on FacebookShare on Facebook
SCEP104L-1R4 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCEP104L-1R4 INDUCTOR SMD 1.40UH 12.2A 100KHZ 57599 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCEP104L-1R4 INDUCTOR SMD 1.40UH 12.2A 100KHZ 47650 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com