Location : Home > S > SCD684K102A3Z25-F
SCD684K102A3Z25-F
Share on FacebookShare on Facebook
SCD684K102A3Z25-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCD684K102A3Z25-F Film Capacitors 1000Vdc.68uF 330Vac 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SCD684K102A3Z25-F CAP FILM 0.68UF 1KVDC SCREW 572100 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SCD684K102A3Z25-F CAP FILM 0.68UF 1KVDC SCREW 576900 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCD684K102A3Z25-F CAP FILM 0.68UF 1KVDC SCREW 1232100 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com