Location : Home > S > SCD474K122A3Z25-F
SCD474K122A3Z25-F
Share on FacebookShare on Facebook
SCD474K122A3Z25-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCD474K122A3Z25-F Film Capacitors 1200Vdc .47uF 580Vac 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SCD474K122A3Z25-F CAP FILM 0.47UF 1.2KVDC SCREW 570800 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SCD474K122A3Z25-F CAP FILM 0.47UF 1.2KVDC SCREW 575600 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCD474K122A3Z25-F CAP FILM 0.47UF 1.2KVDC SCREW 1230800 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com