Location : Home > S > SCD305K122C3Z25-F
SCD305K122C3Z25-F
Share on FacebookShare on Facebook
SCD305K122C3Z25-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCD305K122C3Z25-F CAP FILM 3UF 1.2KVDC SCREW 789700 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SCD305K122C3Z25-F Film Capacitors 1200V 3uF 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SCD305K122C3Z25-F CAP FILM 3UF 1.2KVDC SCREW 899700 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SCD305K122C3Z25-F Film Capacitors 1200V 3uF 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SCD305K122C3Z25-F ROHS 84210 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk