Location : Home > S > SCB75C-271
SCB75C-271
Share on FacebookShare on Facebook
SCB75C-271 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCB75C-271 INDUCTOR SMD 270UH 0.31A 1KHZ 57639 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCB75C-271 INDUCTOR SMD 270UH 0.31A 1KHZ 47730 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SCB75C-271 INDUCTOR SMD 270UH 0.31A 1KHZ 42215 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited