Location : Home > S > SCB73C-820
SCB73C-820
Share on FacebookShare on Facebook
SCB73C-820 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCB73C-820 INDUCTOR SMD 82UH 0.46A 1KHZ 57139 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCB73C-820 INDUCTOR SMD 82UH 0.46A 1KHZ 46730 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SCB73C-820 INDUCTOR SMD 82UH 0.46A 1KHZ 41715 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited