Location : Home > S > SCB73C-270
SCB73C-270
Share on FacebookShare on Facebook
SCB73C-270 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCB73C-270 INDUCTOR SMD 27UH 0.81A 1KHZ 57129 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCB73C-270 INDUCTOR SMD 27UH 0.81A 1KHZ 46710 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SCB73C-270 INDUCTOR SMD 27UH 0.81A 1KHZ 41705 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited