Location : Home > S > SCB73C-180
SCB73C-180
Share on FacebookShare on Facebook
SCB73C-180 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCB73C-180 INDUCTOR SMD 18UH 0.99A 1KHZ 57529 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCB73C-180 INDUCTOR SMD 18UH 0.99A 1KHZ 47510 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SCB73C-180 INDUCTOR SMD 18UH 0.99A 1KHZ 42105 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited