Location : Home > S > SC75B-471
SC75B-471
Share on FacebookShare on Facebook
SC75B-471 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC75B-471 INDUCTOR SMD 470UH 0.34A 1KHZ 62425 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC75B-471 INDUCTOR SMD 470UH 0.34A 1KHZ 57699 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SC75B-471 INDUCTOR SMD 470UH 0.34A 1KHZ 18969 Signal Transformers 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
SC75B-471 INDUCTOR SMD 470UH 0.34A 1KHZ 47850 Signal Transformer NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.