Location : Home > S > SC63CB-390
SC63CB-390
Share on FacebookShare on Facebook
SC63CB-390 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC63CB-390 INDUCTOR SMD 39UH 0.70A 100KHZ 41625 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC63CB-390 INDUCTOR SMD 39UH 0.70A 100KHZ 57049 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC63CB-390 INDUCTOR SMD 39UH 0.70A 100KHZ 46550 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com