Location : Home > S > SC63CB-101
SC63CB-101
Share on FacebookShare on Facebook
SC63CB-101 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC63CB-101 INDUCTOR SMD 100UH 0.45A 100KHZ 57019 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC63CB-101 INDUCTOR SMD 100UH 0.45A 100KHZ 46490 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com