Location : Home > S > SC53FU-820
SC53FU-820
Share on FacebookShare on Facebook
SC53FU-820 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC53FU-820 INDUCTOR SMD 82UH 0.50A 100KHZ 57239 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC53FU-820 INDUCTOR SMD 82UH 0.50A 100KHZ 46930 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SC53FU-820 INDUCTOR SMD 82UH 0.50A 100KHZ 61965 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited