Location : Home > S > SC53FU-471
SC53FU-471
Share on FacebookShare on Facebook
SC53FU-471 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC53FU-471 INDUCTOR SMD 470UH 0.21A 100KHZ 56939 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC53FU-471 INDUCTOR SMD 470UH 0.21A 100KHZ 46330 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SC53FU-471 INDUCTOR SMD 470UH 0.21A 100KHZ 61665 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited