Location : Home > S > SC53FU-221
SC53FU-221
Share on FacebookShare on Facebook
SC53FU-221 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC53FU-221 INDUCTOR SMD 220UH 0.30A 100KHZ 57129 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC53FU-221 INDUCTOR SMD 220UH 0.30A 100KHZ 46710 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SC53FU-221 INDUCTOR SMD 220UH 0.30A 100KHZ 61855 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited