Location : Home > S > SC511MF-2R2
SC511MF-2R2
Share on FacebookShare on Facebook
SC511MF-2R2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC511MF-2R2 INDUCTOR SMD 2.2UH 1.38A 100KHZ 12062 Signal Transformers 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
SC511MF-2R2 INDUCTOR SMD 2.2UH 1.38A 100KHZ 57269 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC511MF-2R2 INDUCTOR SMD 2.2UH 1.38A 100KHZ 46990 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com