Location : Home > S > SC5040FH-100
SC5040FH-100
Share on FacebookShare on Facebook
SC5040FH-100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC5040FH-100 INDUCTOR SMD 10UH 17.8A 100KHZ 56999 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC5040FH-100 INDUCTOR SMD 10UH 17.8A 100KHZ 61725 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC5040FH-100 INDUCTOR SMD 10UH 17.8A 100KHZ 46450 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com