Location : Home > S > SC5040F-471
SC5040F-471
Share on FacebookShare on Facebook
SC5040F-471 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC5040F-471 INDUCTOR SMD 470UH 2.2A 100KHZ 57639 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC5040F-471 INDUCTOR SMD 470UH 2.2A 100KHZ 62365 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC5040F-471 INDUCTOR SMD 470UH 2.2A 100KHZ 47730 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com