Location : Home > S > SC5040F-221
SC5040F-221
Share on FacebookShare on Facebook
SC5040F-221 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC5040F-221 INDUCTOR SMD 220UH 3.3A 100KHZ 57039 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC5040F-221 INDUCTOR SMD 220UH 3.3A 100KHZ 61765 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC5040F-221 INDUCTOR SMD 220UH 3.3A 100KHZ 46530 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com